Fidane te molles 2 vjecare

Shitet nga: Shes fidane 2 vjecare 04 Shk 10:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shes 1500 fidane te molles 2 vjecare te llojt:
Delishes i arte, Delishes i kuq, Jona Gold, Greny smith, Ajdaret, Royal gala, Eureka dhe Muca.

Çmimi sipas marreveshjes, te interesuarit mund te kontaktojne ne numrin 044177723.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim