Flm merr jep u shiten

Shitet nga: sadat 16 Pri 22:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Ikom dy nxhyra xhelberta dhe teget tani ikom 10 cop xhithsejt. Prej germanis mkan ardh bojn per terasa dhe ballkone pasi qejan plastike qmimi me marrveshje -xhindem afer HibPetrolit,,,,,pas ores 18 mundeni edhe Viber me thirr
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim