Furre e Bukes

Shitet nga: Besi 23 Mar 09:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shitet furra e bukes ne kushte shume te mira dhe e gatshme per pordorim. Per me shume informata na kontaktoni ne numrin e telefonit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim