Garnitura

Shitet nga: agon 18 Sht 15:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Ferizaj
shitet garnitura e perdorur 1 vit ka material te kualitetit te lart
jane dy kauq te keti lloji dhe pjesa shtese si kjo ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim