Gilindera nga Metali

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Metali i Ri 01 Mar 10:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Gilindera,dyer dhe gjitha punimet tjera nga metali
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim