Gilindera per mur

Shitet nga: Emin 11 Nën 18:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Ferizaj
Gilinderat kan gjatesi prej 7m dhe jan te lart aq sa duken ne foto.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim