Grundfos Alpha 2 32-60 Pompa per nxemje qendrore

Shitet nga: Kontakti 26 Shk 21:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

310 EUR   350 EUR

Komuna: Ferizaj
URGJENT Shes pompen e re ne paket te pahapun, per nxemje qendrore Grundfos Alpha 2 32-60 180
Pompa eshte prodhim gjerman eshte nje pompe qe nuk bllokohet tere jeten me garancion.
Pompa eshte automatike digjitale ku e rregullon vet qarkullimin e ujit te nxehte dhe te ftofte, krejt nvaret sa eshte temperatura e ujit, jo si pompat tjera qe punojne tan kohen me te njejten fuqi te madhe. Gjithashtu pompa hargjon shume pak minimumi 2w deri 45W. pompa eshte modeli i fundit i grundfosit.
Pompa eshte blere 480 euro ne gjermani!

nxemje qendrore, radiatore, pompa te ujit, ujit te nxehte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim