Hulaja

Shitet nga: Sylejman 05 Mar 23:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
shesim hulaja shume te bukura dhe te ndryshme, punojme hulaja edhe me porosi, si dhe kryejme pune te tjera me salldim.hulajat jane me llagera, nuk kane zhurm fare. shume lehte shkojne edhe jane shume te forta. per me shume informata nr.mob/ 044 642 940, viber +37744642940 ose tel 044 172 812
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim