Hulaja

Shitet nga: Sylejman 05 Mar 23:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
shitet hulaja , punojme edhe me porosi, hulaja eshte me llagera dhe pa zhurm , jane te forta dhe te bukura shume . per me shume informata kontaktoni ne mob/ 044 642 940. viber +37744642940 ose tel: 044 172 812 ju mirepresim...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim