Hulaja

Shitet nga: Elmi 04 Pri 14:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Ferizaj
shes hulaja shum te mira dhe me qmim te volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim