Iphone 4 llaptop aspire one dhe sony 2 vetem 250€

Shitet nga: Belli 13 Mar 09:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Ferizaj
Shes iphone 4 eshte 32 giga edhe krejt nrregull perpos karta nuk i punon i ka valt t nalta tjerat sene krejt i punojn, po ashtu edhe llaptopin aspire one ka wiffi camer perpara edhe aj eshte defekt vetem ne tastier disa shkronja nuk i punojn ndersa tjerat sene krejt n rregull po ashtu edhe play station 2 komplet - te gjitha ktoo vin me nje qmim - ndrrim i mundshum vetem me ndo nje motorr mbi 50cc - mujm me kontaktu edhe me viber +377 56 719 388
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim