Japim ne sherbim Tenda,Karrika,Tavolina, Tel/044..

Shitet nga: remzi 21 Krr 15:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Tenda, Karrika, Tavolina Me Qera Dimenzionet e Tendave : 12x6 10x6 10x5 Tendat jan te reja . te pasterta, poashtu, karrikat dhe tavolina ,jan te pasterta . Rruga: Kadri Zeka - Ferizaj........
Kontaktoni ne numrin 044 734 295

https://www.facebook.com/Tenda.Me.Qera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim