KUPONA FISKAL

Shitet nga: KUPONA FISKAL 13 Shk 18:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 EUR

Komuna: Ferizaj
shes kupona te numruara dhe te gatshme vetem keni per ti dorezuar ( 1 vlere permban 800euro dhe 50 kupona fiskal ) mbas dorezimit ju merrni 20euro , dmth shes 1 vlere vetem 8euro. etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim