Kalldajen per nxemje

Shitet nga: Mumin 09 Mar 21:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shes kalldajen Per nxemje qendrore .
Qe eshte me dru thëngjill dhe briket
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim