Kamt per gopro kamera aparata dhe telefona

Shitet nga: gopro 28 Mar 13:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR   30 EUR

Komuna: Ferizaj
jan te reja te pa perdorura siq shifen ne foto shum te lehta si pengel dhe shum te pershtatshme per perdorim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim