Keklla Te Mira Dhe Te Lira Nga Druri I Bungit

Shitet nga: veli 18 Qer 22:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

13 EUR

Komuna: Ferizaj
Punojm Keklla Per Bilardo Me Dru Te Bungut Te Mira Dhe Te Lira Qmimi Per 5 Keklla Esht 13Euro Per Me Shum Info Na Kontaktoni Ne Nr Tan 044143289 Ju Mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim