Kolibe Per Qen

Shitet nga: Jetmir 20 Mar 15:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Ferizaj
Shitet kolibja urgjent
esht shum e mire dhe shum pak e perdorur
shkaku i shitjes : e kam hjekur qenin.
mund te kontaktoni edhe ne Viber
+377 45 949 700
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim