Komod

Shitet nga: Taulant 12 Shk 08:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
eshte nje komod shum e mir dhe ruajtur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim