Koshere per blet me shumic dhe pakic

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: RIDI-COM 23 Nën 19:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Koshere per blet si dhe elemnte percjellese me shumic dhe pakic
Lende-druri-zdrukthtaria
RIDI-COM
F.sh.Sojeve-Ferizaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim