Kosmedisk

Shitet nga: Meti 27 Shk 18:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Ferizaj
Shitet kosmedisku i ardhur nga sllovenia esht mehekra per unaza dhe per midis esht shum i hajrshem per kto dhimbje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim