Larese per floke, tavoline dhe pasqyre

Shitet nga: Albert 25 Shk 18:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

330 EUR

Komuna: Ferizaj
Shes tavolinen me pasqyra dhe lavatesin te perdorura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim