Lifta per autogarazha

Shitet nga: Lifta per autogarazha 28 Jan 17:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shes 2 lifta sa po ardhur nga zvicrra ne gjendje shum te mir dhe shum pak te perdorur.pesha 3 ton Qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim