Limani

Shitet nga: driton 20 Pri 17:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Ferizaj
shitet limani peme dekoruse dhe frytëdhënëse
gjatesi mbi 2m
me mbi 50 limana fryte.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim