Llamp me Bluetooth per Iphone dhe Android

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: TECH WORLD 03 Shk 13:59 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Ferizaj
A keni mendu me mujt me fik ose me ndez driten prej krevatit?
Athere kjo eshte zgjidhja ,permes bluetooth ju me kete llamp mundeni me fik me ndez driten pa problem gjithashtu mundeni me ndrru ngjyren e drites gjithashtu ju mundeni me i vendos te gjitha dritat kesilloji ne shtepin tuaj edhe me kursy energjine elektrike ma shum mundeni me pa edhe ne video se cfar funksione ka kjo llamp.
Nese merrni me shume se 5 copa qmimi zbritet ne 19 euro.

Kontakt ne Viber 37745269603
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim