Llaptop dhe mini TV per vetem 100 euro

Shitet nga: Blerton 04 Dhj 08:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Ferizaj
Shes llaptop aspire one shum i rujtun me camer me wiffi e shum gjana tjera, po ashtu edhe mini Tv ngjendje t rregullt me hdmi usb anten e shum tjera .. pres bleres serioz .. ndrrim i mundshum
- viber +37745719388
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim