Llaser 3.5 km rreze veprimi

Shitet nga: Blerton 15 Mar 21:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR   45 EUR

Komuna: Ferizaj
Llaser me rreze te gjat veprimi dukshmeri deri ne 3.5 km i pa perdorur dhe me nje llup shum pikshe, eshte origjinal me te vien dy qelsa per siguri bateri me 6000 mah 3.7 vats si dhe adapteri per mbushjen e bateris bateria eshte qe mushet dhe zgjat 2 or e 20 minuta per mu mush. Ndalohet perdorimi ne ambiente te mbylluara, nuk guxon qe te shikohet me sy ndalohet rrepsisht.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim