Makin per prerjen e gureve

Shitet nga: luli 03 Mar 20:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 600 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina per prerjen e Granitit dhe Mermerit. Ne gjendje shum te mire. Hajde kqyre vet edhe e sheh per se afermi nese i pergjigjet nevojave tuaja.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim