Makine per Pllaka te betonit

Shitet nga: Fitim 15 Tet 20:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makine per prodhimin e pllakave te betonit
Prodhim Gjerman
Makina punon pllakat me 2 shtresa Kapacitet deri ne 800m katror
Posedon kallap per modele te ndryshme te pllakave:
Modeli: 40x40, 6 kendesh, parket, Anesore te mdhaja dhe te vogla, etj.

Makina eshte ne gjendje shume te mire, per me shume info na kontaktoni ne tel.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim