Maqin per prerjen dhe qarjen e druve

Shitet nga: Mirali 10 Pri 17:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Ferizaj
Shes maqinen qe ben prerjen dhe qarjen e druve .Eshte ne gjendje te rregullt, per prerjen e druve mund te perdorni me teh shirit ose cerkullar. Per me shum info kontaktoni ne nr. 044 790 695 ose viber +377 45 655 203 . Qmimi i diskutueshem bejm edhe ndrrime.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim