Mbajtese te lulave

Shitet nga: sylejman 04 Jan 23:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
shesim mbajtese te lulave, punojm edhe sipas deshires se suaj dhe me porosi, per me shume informata ne tel: 044 642 940 ose viber +37744642940 ose 044 172 812
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim