Mbules tavoline

Shitet nga: Diellona 20 Dhj 12:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Ferizaj
Mbules tavoline me 6 peceta dhe pjesa e mesme e tavolines
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim