Molla

Shitet nga: Kadri 09 Tet 20:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shes fruta e molles te 4 llojeve te ndryshme.
Qmimi sipas marrvjeshes.
Shesim me shumic dhe pakic
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim