Motorr I gurthyesve dhe kompresor

Shitet nga: Leonit 10 Nën 20:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Ferizaj
Shes mottor elektrik trefaz shum I mir asht I fort per qka dush me Dy kaisha
Ndrrim I mundshem me 4 goma te dimrit 17 215 50
Ose iPhone 4 s
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim