NXEMJE QENDRORE

Shitet nga: Termo VALI 20 Mar 15:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Bejme rregullimin dhe montimin e te gjitha llojeve te nxemjeve po ashtu edhe ne dysheme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim