Nsh. JURISTI

Shitet nga: Nsh.Juristi 30 Qer 10:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Ofrojmë keto sherbime:

1.Ndërmejtësime ne shitblerje dhe dhënje me qera të patundshmërive si: Shtëpi,Banesa, troje dhe lokale afariste.

2.Kontabilitet financiar : mbajtjen e librave , plane biznesi etj

3.Sherbime te ndryshme juridike: Perpilimin e kontratave, autorizimeve, këshilla juridike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim