Ora

Shitet nga: adi 26 Jan 20:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
shiten telefonat dhe orat ne gjendje te mir te ardhuna nga gjermania i shes kotrum ose me cop 044767604
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim