Paisje per Pizzeri

Shitet nga: anton mustafa 30 Jan 19:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shesim paisje per pizeri ! te gjitha ne rregull dhe punojn pa as nje problem me te vogel qe esht ! shkaku pse shiten esht veq se nuk na nevoten me ! pres blers serioz !
Munds te shiten edhe Nje nga nje !

Qmimi sipas Marrveshjes !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim