Paisje sheruse CERAGEM

Shitet nga: Dini 11 Shk 09:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Ferizaj
Shes ceragem me gjitha paisjet qe i nevoiten e perdorun shum pak edhe eshte shum e rujtshme ,perdoret per plot smundje per boshtin kurrzor ,largimin e stresit,dhe per shum te tjera kush e ka provu e din.falmiderit per mir kuptim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim