Paleta te pllastikes nga evropa

Shitet nga: hysen 29 Qer 16:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Ferizaj
Shesim 12 copa paleta te plastikes me dimensionet 225cm x 225cm x 17cm.
qmimi per cope eshte 60 euro .
paletat jan shum te mira dhe shum te pershtatshme per shum pune,
ju mir presim , ne tel>044 116 223
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim