Perforcus (pejaqalle) 1200 wat edhe ni bas 800 wat

Shitet nga: Toni 13 Pri 19:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shes perforcus(pejaqall) 1200 wat prodhim gjerman te firmes magnat dhe ni bass 800 wat blakpunt jan origjinal prodhim gjerman bej ndrrim me samsung s4 per ma shum info ne tel 044-726-264 ju mirpres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim