Piktura ( Goblena )

Shitet nga: Jetmir 08 Pri 10:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Ferizaj
Shiten pikturat apo Gobleni i punuar prej pejve pra punim dore .
Qmimi i pikturave eshte 40 euro se bashku sepse pikturat paraqesin 4 stinet e vitit mirpo ju mund ti bleni dhe ndamas nga 10 euro per secilen nese na kontaktoni mund te keni edhe zbritje.
Ju faleminderit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim