Platforma sinjalizuese

Shitet nga: Shkelzen 13 Shk 19:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Ferizaj
Shes platformen per sinjalizim te automjeteve per firma qe mirmbajn rruget apo autostraden esht me motor dhe komandohet nga mbrenda
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim