Rafte

Shitet nga: Afrim 30 Mar 12:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Raftet jane punuar ne menyre profesionale per pesha te renda.
Kemi 3 cope nje kraheshe dhe 3 cope dy kraheshe, ku nga 5 fusha permban nje krah (shiko ne foto).
Nje fushe eshte e dedikuar per ngarkese me mbi 500 kg.
Raftet jane te pashfrytezuara, ata çmontohen dhe palohen. Jane menduar per nje biznes por nuk kemi mundur te fillojme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim