Reklama te gatshme

Shitet nga: Behar 12 Pri 18:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Ferizaj
Reklama te gatshme njera per ne rrug njera per ne ballin te firmes e madhja esht 3.5 metra me 1meter dhe e vogla esht ni meter me 60 cm jan te gatshme vetem me ju montu folia me
Reklamen tuaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim