Rezeruari i Naftes

Shitet nga: Azem Guta 19 Tet 13:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
shes Rezeruarin e naftes i gatshem per pune si dhe ne gjendje te mire Teknike per me shum info kontakto 044 143 164
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim