SERA ne Shitje URGJENT

Shitet nga: Nexhat 29 Mar 16:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Urgjent Shiten 2 Sera me Dimenzion 6 X 24 dhe 4 X 26 .Qmim i volitshem

Oferta vlen deri me daten 05.04.2015
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim