SHES 2 LIMONA

Shitet nga: Liman 16 Tet 10:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Ferizaj
Shea 2 limona per arsye se I kam tre dhe nuk kam hapsir per te gjith.pres bleres serioz per me shum info.na kontaktoni ne nr.049-478-060
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim