San

Shitet nga: Ferizaj 20 Shk 09:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shes san dhe kashte me qmim te volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim