Set kupash për hixhame

Shitet nga: Kirurgjia 28 Gsh 14:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Ferizaj
Hixhami mund të shëroj:

sëmundjet e sistemit kardiovaskular;

kokëdhembjet dhe llojet e migrenës,

-aktivizon organizmin e njeriut në tërësi;

-forcon memorien;

-vepron në mënyrë preventive te çmenduria, epilepsia dhe ngjashëm;

- ndihmon shërimin e plagëve dhe lëndime të ndryshme të organizmit;

-zbret tensionin e lartë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim