Shah 050cm x 050cm

Shitet nga: shahi 31 Krr 12:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Ferizaj
Shah 050cm x 050cm tre piuna dhe 2 kuaj jan pak mat vogel
Qmimi 25 Euro
Mob 045 906 326
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim